Tilbake

Medarbeidere

Vi er i dag 7 medarbeidere, 4 ved vårt hovedkontor på Ballerud Gård på Høvik i Bærum og 3 ved vårt avdelingskontor i Kjonerud Kompetansesenter i Ottestad utenfor Hamar.

Ole Toft

Stilling Daglig leder
Telefon +47 90 15 83 57
Epost ole@computanse.no

Stein Syvertsen

Stilling Salgs-/markedssjef
Telefon +47 90 89 14 01
Epost stein@computanse.no

Tormod Øverlier

Stilling Avdelingsleder / Utvikler
Telefon +47 46 54 90 23
Epost tormod@computanse.no

Tony Liabø Olsen

Stilling Utvikler
Telefon +47 46 54 89 35
Epost tony@computanse.no

Daniel Lund Perez

Stilling IT Supportkonsulent
Telefon +47 67 12 44 64
Epost daniel@computanse.no

Bjørn Fossheim

Stilling Utvikler
Telefon +47 67 12 44 64
Epost bjorn.fossheim@computanse.no

Roger Wlosek

Stilling Utvikler
Telefon +47 46 54 35 67
Epost roger@computanse.no