Tilbake

Medarbeidere

Vi er i dag 7 medarbeidere, 5 ved vårt hovedkontor på Ballerud Gård på Høvik i Bærum og 2 ved vårt avdelingskontor i Kjonerud Kompetansesenter i Ottestad utenfor Hamar.

Stein Syvertsen

Stilling Daglig leder
Telefon +47 90 89 14 01
Epost stein@computanse.no

Daniel Lund Perez

Stilling IT Supportkonsulent
Telefon +47 67 12 44 64
Epost daniel@computanse.no

Bjørn Fossheim

Stilling Utvikler
Telefon +47 67 12 44 64
Epost bjorn.fossheim@computanse.no

Yoseph Gebrehiwet

Stilling Utvikler
Telefon +47 67 12 44 64
Epost yoseph@computanse.no

Erling Nikolai Ukkelberg

Stilling Utvikler
Telefon +47 46 54 89 35
Epost erling@computanse.no

Jonas Melby

Stilling Utvikler
Telefon Kommer snart
Epost jonas@computanse.no

Rune Hagelund

Stilling Utvikler
Telefon +47 67 12 44 64
Epost rune@computanse.no

Mattias Enerås

Stilling Utvikler
Telefon +47 67 12 44 64
Epost mattias.eneras@apper.se